Tuzlalı'nın Avantaj Kartı

Haberler

Tuzla Kart'a Sosyal Tesislerde İndirim


Tuzla Kartlılar Sosyal Tesislerde İndirim Kazanıyor

Tuzla Kart sahibi vatandaşlarımız Tuzla Belediyesi sosyal Tesisler'inden %20 indirim ile faydalanabiliyor. Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri, sakin, huzurlu ve kaliteli bir ortamda, leziz menülerini Tuzlalılar’ın ve çevre ilçelerden gelen misafirlerin beğenisine sundu. Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri, Palmiye Balık Restaurant, Şelale Cafe-Restaurant, Aydıntepe Sosyal Tesisleri ve Orhanlı Sosyal Tesisleri, günlük ortalama 2550 kişiyi ağırlıyor. Şu an da Tuzla'da 5 noktada hizmet veren sosyal tesislere yakında bir yenisi Şifa Mahallesinde eklenecek.

Tesislerde Müşteri Memnuniyeti Yüzde 98 Oranında Gerçekleşti
Başta Tuzla olmak üzere çevre ilçe ve illerden de vatandaşların tercih ettiği Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri, açık tasarlanan ve her müşterinin görebildiği mutfağı ile güven sağlıyor. 2’si denize sıfır, 1’i deniz manzaralı 5 sosyal tesiste hizmetine devam eden Tuzla Belediyesi, personelin eğitimine de özen gösteriyor. Tuzla Belediyesi, performans değerlendirme ve vizyon belirleme programı çerçevesinde sosyal tesislerde görevli personeline eğitim vererek sertifikalandırdı. Hizmet kalitesine önem veren Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri, periyodik olarak düzenlediği memnuniyet anketlerinde yüzde 98 gibi yüksek bir oranda geri dönüş aldı.

Tesislerimizde Kaliteden Ödün Vermiyoruz
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri’nin hizmet amaçlı bir sosyal proje olduğuna dikkat çekti. Tuzla Belediyesi tarafından işletilen tesislerin halka açık olduğunu belirten Başkan Yazıcı, “Tesislerimizde aynı sektörde faaliyet gösteren işletmelerle rekabet veya kâr amacı taşımıyoruz. Dar gelirli vatandaşlarımızın da restaurant ortamında ailesi, dostları ile yemek yiyebilmesi için tesislerimizde maliyetine fiyatlarla hizmet sunuyoruz. Tüm tesislerimizi kendimiz işletiyoruz. Kullandığımız her ürünü, titiz bir incelemenin ardından mutfağımıza sokuyoruz. Ekonomik fiyatlarla hizmet sunsak da kaliteden asla ödün vermiyoruz” dedi.

Ay Yıldız Sosyal Tesisleri
Semiha Kibar Sosyal Yaşam Merkezi
Adres :Cami Mahallesi Şehitler Caddesi No:14 Tuzla /İSTANBUL
Telefon : 0216 701 10 76

Orhanlı Sosyal Tesisleri
Adres :Mescit Mahallesi Demokrasi Cad. Tuzla /İSTANBUL
Telefon :0216 394 40 94

Aydıntepe Sosyal Tesisleri
Adres :100. Yıl Cd. Aydıntepe Mh. No: 18 Tuzla /İSTANBUL
Telefon : 0216 494 13 24

Palmiye Balık Restaurant
Adres : Postane Mh. Rauf Orbay Cd. Öğüt Sk. Tuzla /İSTANBUL
Telefon : 0(216) 395 4450

Şelale Cafe&Restaurant
Adres : Aydınlı Yolu Kenarı Şelale Park - Tuzla / İstanbul
Telefon : 0 216 393 03 06

Tuzla kart 2018 © web sayfası tüm hakları saklıdır, izin alınmadan yayınlanamaz.